to tu ještě nebylo ON-LINE LOĎ O ENERGIÍCH A ÚSPORÁCH

Voda bude čím dál dražší médium

Co uvlivňuje konečnou cenu vody, tzv. vodného? Několik faktorů. Třeba za kolik ji v surovém stavu kupují vodárny od povodí, zda jsou vodovodní řády a kanalizační systémy postaveny s dotační podporou, kdo systémy a dodávky provozuje. Kanalizační síť a způsob čištění odpadní vody určuje cenu stočného. V případě vypouštění nečištěné odpadní vody do přírody zvyšují cenu velmi výrazně. Z pohledu ekologie se však toto zvyšování logické.
Je zřejmé, že během pár let se budou mnohem usilovněji hledat cesty, jak s vodou šetřit. Přitom snížit spotřebu nemusí stát mnoho peněz, a navíc ani není třeba tak moc měnit své návyky. Pasivní prvky jako spořiče vody, perlátory, využití deštové vody na splachování toalet, která je jedním z největších žroutů pitné vody. Dalším velkým rizikem korespondující s náhlým únikem vody v podobě havárie je vytopení vnitřních prostor a hrozba velkých finančních a materiálních škod. Aktivním a inteligentním systémem snižující spotřebu vody a chránící právě před škodami havárii je eVODNÍK?

Kdo lépe, nežli nezávislý specialista a osobní realizátor úspor energií Vám pomůže nalézt energeticky úsporná řešení a ušetřit peníze pro vaše podnikání nebo domácnost

Komentáře